Navigace - Brazílie
Dovolená Brazílie Recenze hotelů Brazílie
Last minute Brazílie Hotely a ubytování Brazílie
Víza Brazílie Fotogalerie Brazílie
Mapy a průvodce Brazílie  

      --> Praktické informace
        --> Kde se najíst a napít?

        Všeobecné informace
        Co tam nesmím jíst a pít

Brazílie - Kde se najíst a napít?

V restauracích bývá většinou velký výběr, ale často je menu jen v portugalštině, tak vůbec nevíte, co vám vlastně nabízí. V přímořských městech jsou vynikající ryby, mořské plody, které mohou být sice dražší, ale výborné. Nejčastějšími přílohami jsou rýže a fazole. Vše si můžete ochutit pálivou chilli omáčkou.
Další možností stravování jsou Mc Donaldy, kde nabízejí stejný sortiment jako u nás. Ve srovnání s domorodými fast foody jsou však velice drahé.

CO TAM NEJIST A NEPIT
Ke konzumaci se nedoporučuje neloupané ovoce, syrová zelenina, polosyrové ryby a mnoho zmrzliny. Jídlo z ulice bývá dobré a levné, ale opět pozor jak jídlo vypadá, někdy jsou Brazilci schopni prodat i shnilotiny. Tekoucí voda z vodovodního řadu je sice nezávadná, lehce chlorovaná, přesto doporučujeme kupovat vodu v plastikových lahvích s neporušeným uzávěrem. V žádném případě nepijte vodu nabízenou na ulici a také si objednávejte nápoje bez ledu.

Sopka.cz - cestování, dovolená

Marco Polo - exotická dovolená

Afrika safari

golfové zájezdy

  • Jsme autorizovaní prodejci více než 100 CK
  • Nakupujete přes pojištěnou CK Marco Polo
  • Najdeme vám tu nejlepší cenu


Už jste viděli bambusové podlahy? Rovnou 6 druhů je položeno u nás na prodejně v Českých Budějovicích. Dřevěné podlahy jsou kvalitní, ekologické, odolné, lety oveřené a samozřejmě cenově příznivé. Nabízíme i s pokládkou.
Jedním z našich nejžhavějších produktů jsou tapety na zeď. Nabízíme množství druhů, všech barev a kolekcí. K dostání je i lepidlo na tapety.

Odkazy
odkazy