Navigace - Brazílie
Dovolená Brazílie Recenze hotelů Brazílie
Last minute Brazílie Hotely a ubytování Brazílie
Víza Brazílie Fotogalerie Brazílie
Mapy a průvodce Brazílie  

      --> Kuchyně

      Všeobecné informace
      Co tam nesmím jíst a pít
      Recepty
      -->Ceny jídel

Brazílie - Ceny jídel

Celkově je těžké ceny srovnat s našimi, hodně závisí na kursu dolaru a kursu reálu. Ceny základních potravin jsou přijatelné,elektřina a voda skoro zadarmo. Jídlo je v Brazílii dobré a cenově srovnatelné zhruba s naším. Nejlevněji nakoupíte v supermarketech, připravené jídlo potom na ulici a nebo v tzv. bufetech. Po zaplacení poplatku R$ 3 - 6 máte možnost sníst tolik, kolik se do vás vejde.
Voda je v obchodech ke koupi tak okolo R$1.50, v supermarketech levněji. Poměrně slušná cena je i v barech, kde je možné vodu koupit. V obchodech nabízejí i galonové balení, které stojí okolo R$3.
Piva jsou v Brazílii výborná, chuťově téměř srovnatelná s těmi našimi. Láhve jsou buď 0,3l nebo 0,6l a ceny se pohybují od R$ 1.5 - 2.5, někde může být i více. V obchodech seženete i plechovková piva. Národním pitím je caipirina, to je Cachaca (místní kořalka) s ledem cukrem a limetami. Stojí tak kolem R$3.
Pečiva v Brazílii moc velký výběr není. Chléb je podobný našemu toustovému a z housek je chutný pouze jeden druh.
Z ovoce jsou nejdostupnější a nejlevnější banány, jinak je k sehnání mnoho, u nás neznámých druhů.
Ostatní druhy jídla jsou v obchodech zhruba stejné jako u nás.


Sopka.cz - cestování, dovolená

Marco Polo - exotická dovolená

Afrika safari

golfové zájezdy

  • Jsme autorizovaní prodejci více než 100 CK
  • Nakupujete přes pojištěnou CK Marco Polo
  • Najdeme vám tu nejlepší cenu


Už jste viděli bambusové podlahy? Rovnou 6 druhů je položeno u nás na prodejně v Českých Budějovicích. Dřevěné podlahy jsou kvalitní, ekologické, odolné, lety oveřené a samozřejmě cenově příznivé. Nabízíme i s pokládkou.
Jedním z našich nejžhavějších produktů jsou tapety na zeď. Nabízíme množství druhů, všech barev a kolekcí. K dostání je i lepidlo na tapety.

Odkazy
odkazy